صعود به قله اشتر

سرپرست برنامه : سید طاهر میراسمعیلی

بهار، جلوه گاه پروردگار

با رسیدن بهار، طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک ها، هزار دستان و قمریان، نغمه ها و سرودهای فرح بخش و تازه سرمی دهند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خوانند. بهار، پیام آور عشق و رویش است و موسم سرور و آشتی و به همین خاطر است که خواستنی است و با آمدنش دل ها سرشار از سرور و جان ها معرفت می یابد. بهار، پیام آور تعادل است و اینکه در سایه تعادل، زندگی زیبا می شود. با دیدن بهار، رحمت و محبت خداوند را به یاد می آوریم. در اینکه چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات، سرازیر است و ما اگر او و نشانه هایش را فراموش کنیم، او هرگز ما را فراموش نمی کند و با دگرگونی فصل ها نیز به جلوه گری قدرت بی پایانش می پردازد تا شاید دلی به یاد او افتد و به شوق او بتپد و بر اثر تماشای جلوه هایش، اشک شوق از چشمی جاری شود.

 

برنامه صعود گروه کوهنوردی میگون به قله اشتر، طبق تقویم ورزشی شش ماهه نخست سال 96 به سرپرستی سید طاهر میراسماعیلی در یک هوای مطبوع بهاری و با حضور همنوردان خانم ها: شهین میرمحمدی ، منیرالسادات میرمحمدی ، افتخارالسادات میرمحمدی ، زری میرمحمدی ، حمیرا سالارکیا ، فیروزه شریف زاده ، گلناز سیدعلی لواسانی ، الهه نوری ، مریم ارفعیان و آقایان : فرهاد کیارستمی ، مهدی پناهی پور ، حمیدرضا صالحی ، سید ستار میرمحمد ، مسعود یاری ، حسین نصرت جو و غلامرضا سلیمانی برگزار شد.

این برنامه از ساعت 7:30 صبح روز جمعه اول اردیبهشت ماه از میگون آغاز و با طی مسیری زیبا در ساعت 9:15 در انتهای دره زگا جهت صرف صبحانه با توقف یک ساعته و در ادامه با ارتفاع گرفتن ساعت 11 صبح بر فراز قله اشتر قدم  نهادیم و با کمی توقف و گرفتن عکس از طبیعت بی بدیل پیرامون این خطه از رودبارقصران ، سرانجام برنامه ساعت 14 به پایان رسید.

 

Comments are closed.

تصاویر تصادفی
cimg1726 CCI05032016 CIMG5021